HAINING LINYA TEXTILE CO,.LTD

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Chiny HAINING LINYA TEXTILE CO,.LTD profil firmy
  • Chiny HAINING LINYA TEXTILE CO,.LTD profil firmy
  • Chiny HAINING LINYA TEXTILE CO,.LTD profil firmy
  • Chiny HAINING LINYA TEXTILE CO,.LTD profil firmy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Agent, Importer, Eksporter, Firma Handlowa
marki: LINYA
Ilość pracowników: 50~100
Coroczne wyprzedaże: 3000000-10000000
Rok założenia: 2015
pc Export: 80% - 90%
Obsługiwani klienci: whole world
Wprowadzenie

TEKSTYLIA LINYAjestspółka grupy w Zhejiang w Chinach, specjalizująca się w tkaninach na sofę, zasłonę, materac i ścianę;sprzęt, narzędzia,dekoracja wnętrz itp.produkujemy tkaniny przędzalnicze, tkackie, posiadamy 15 maszyn teksturujących, 20 maszyn zbierających, 60 maszyn łączonych na siatkę, 300 krosien pneumatycznych, 520 krosien wodnostrumieniowych, 22 maszyny rapierowe, 4 maszyny wykańczające, 12 maszyn do kontroli gotowych tkanin z automatem linia do pakowania.

 

Wykwalifikowany zespół QC i zespół ds. Rozwoju przędzy i zespół ds. Rozwoju tkanin

 

Najwyższe kierownictwo, kadra badawczo-rozwojowa nieustannie pracuje nad ciągłym poszerzaniem dostarczanych materiałów, nowymi projektami, stabilną jakością i wybiegiem wyposażenia wyprzedzającego wymagania rynku.
Ich strategicznym celem jest oferowanie w znaczący sposób konkurencyjnej ceny przy zachowaniu wysokiej jakości produktu.

 

Ścisła kontrola jakości w celu zagwarantowania rozwoju naszych światowych partnerów

 

Nasza firma inwestuje duży fundusz i mózgi, aby badać produkty, aby dopasować się do popytu na rynku.Grupa badawcza wysokiego poziomu, zaawansowana aparatura i dobra atmosfera naukowa zapewniają stabilną i niezawodną jakość, większość naszych produktów jest zgodna z wymaganiami REACH, SGS, FR, ISO ETC.Nasze towary są obecnie eksportowane do Europy, Ameryki, Ameryki Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Rosji itp., a także obejmują nasz rynek krajowy.

 

Zakres działalności naszych klientów

 

Naszymi klientami są znani producenci sof, łóżek, materacy, mebli, zasłon, produktów dekoracyjnych z różnych krajów, a większość z nich ma świetny udział w rynku, niektórzy hurtownicy, dystrybutorzy, importerzy, którzy oferują porcje dostaw tkanin, sprzętu, maszyn itp. do swoich lokalnych klienci .

 

Zorientowanie na talenty, wiodąca technologia, zapewnienie jakości, globalne zaangażowanie 

 

Zorientowanie na talenty, wiodąca technologia, zapewnienie jakości, globalne zaangażowanie” to nasza zasada. Z wielkim oddaniem baterie Optimum są gotowe do pełnego zrozumienia wymagań klientów i opracowania pełnych rozwiązań w zakresie zasilania dla naszych wartościowych klientów. Dążymy do zbudowania długiego -trwałe i korzystne dla obu stron partnerstwo z naszymi klientami na całym świecie.

Historia

2015---- Powstała tkanina Linya, głównym rynkiem jest nasz rynek krajowy.

 

2016 ---- koncentrujemy się na rozwoju i badaniach naszych głównych produktów z tkanin sofowych, rynek zamorski został otwarty, działamy z kilkoma znanymi fabrykami sof w Ameryce, na Bliskim Wschodzie.

 

2017 ---- rozszerzyliśmy nasze linie produkcyjne, włożyliśmy ogromną energię i fundusze na kontrolę jakości, badania nad produktami w nowym stylu, kontrolę kosztów.

 

2018 --- uczestniczymy w targach w szanghaju, kantonie, niemczech

 

2019--- Rozszerz naszą gamę produktów, oprócz naszej sofy, tkaniny materacowej, oferujemy naszym klientom serwis łańcuchowy dopasowanych towarów

 

2021---Teraz sprzedajemy nasze produkty na całym świecie i skupimy się na dążeniu do uzyskania wspaniałej przyszłości z naszymi pracownikami i partnerami biznesowymi.

 

 

 

 

Usługa

Nasze tekstylia Linya koncentrują się na wysokiej jakości produktach do rodzajów tkanin na sofę, materac, zasłonę, ścianę, ubrania, buty itp .;sprzęt i części, narzędzia, maszyny do mebli i dekoracji ...... z dobrze wyposażonymi urządzeniami do testowania i silną siłą techniczną, dąży do szerokiej gamy, dobrej jakości, rozsądnych cen i stylowych wzorów, nasze produkty są szeroko stosowane w sofach, torby, tekstylia domowe, tapicerki i inne branże są eksportowane głównie na całym świecie do krajów europejskich i amerykańskich, na Bliski Wschód, do Afryki itp. Nasze produkty są powszechnie uznawane i cieszą się zaufaniem użytkowników i mogą sprostać stale zmieniającym się potrzebom gospodarczym i społecznym. klientów ze wszystkich środowisk, aby skontaktować się z nami w celu nawiązania przyszłych relacji biznesowych i wspólnego sukcesu!

     

 

 

Nasz zespół

1. Posiadamy własny zespół ds. Rozwoju przędzy i zespół ds. Projektowania tkanin, nasze nowe produkty są wprowadzane na rynek co kwartał.

 

2. Posiadamy profesjonalny zespół QC, laboratoria, a wszystkie tkaniny zostaną wysłane do klientów po przejściu testu.

 

3. Profesjonalny zespół sprzedaży pomoże naszym klientom rozwiązać wszelkiego rodzaju problemy związane z zakupem, importem, sprzedażą, pytaniami technicznymi dotyczącymi towarów itp.zapraszamy do kontaktu z nami, gdy potrzebujesz.